İletişim

onurcaymaz@hotmail.com

 

5 comments for “İletişim

 1. Nilay Yıldırım
  Eylül 17, 2012 at 10:02 pm

  Onur Bey,
  Akşamları “Akşam Destanı”nın “ah sabahları ne kadar iyiydimde” diye başlayan son bölümünü okumadan uyuyamaz oldum, sadece teşekkür etmek istedim bize sunduğunuz bu dizeler için.

 2. Ocak 17, 2015 at 3:10 pm

  Merhaba Onur Bey,
  Ben size buradan ulaşacağımı düşünerek yazıyorum buraya, belki sitenin formatına uygun değil ama, kaç gündür yaptığım bir hata yüzünden vicdan azabı çekiyorum ve iletme gereği duyuyorum, ben twitter adresimden ismail kılıçarslan üzerine yazdığınız bir yazınızı ismail kılıçarslan’ı aslında yerdiğim bir yorum yapmıştım. ama kelimeler sizi yerdiğimi anlatmış sanki. amacım ismail kılıçarslan’ı eleştirmekti ama o tweetle akp trollü gibi durmuşum oldu. Siz de beni engellemişsiniz.
  Engelinizi kaldırıp kaldırmamak sizin tercihiniz ama bu yanlış anlaşılmayı düzeltmek isterim. Sizi severek okuyorum ben. hikayeden çocuk kitabınızı çok severim mesela. yanlış anlaşılmak istemem asla.
  Ben sizin tarafınızdan böyle anlaşılmak beni uyutmuyor. yani gece kalkıp sigara yaktırıyor, buradan ulaşmaya çalıştım çünkü herhangi bir iletişim adresinizi bulamadım.
  Bir gün bu yanlış anlaşılmayı sıcak bir çayla konuşma ümidiyle;

 3. Meric Akbay
  Şubat 17, 2015 at 6:05 pm

  Onur bey,

  Yilin geri kalani icin Ankara, Istanbul ya da baska sehirlerde yapilacak Yaratici Okurluk Atölye tarihleri belli mi acaba ?

  Tesekkürler, Saygilar

 4. Gul
  Haziran 10, 2015 at 12:41 pm

  Merhaba,
  Orhan Pamuk vs Yaşar Kemal yazinizi okudum. Orhan Pamuk, yazınızda değindiğiniz üzere mühendislik okumamıştır…

  Saygılarımla.

 5. Aysel
  Haziran 20, 2015 at 7:39 pm

  Merhaba,
  Ben Türkçe öğretmeniyim öğrencilerime yazmaktan önce okumak gerektiğini anlatıp duruyorum…Birlikte okumaya çalışıyoruz …Ama yetmiyor…İstediğim noktaya ulaşamıyoruz çocuklarımla…Sizin “Yaratıcı Okurluk” atölyeniz beni çok heyecanlandırdı. Gaziantep’te yaşıyorum bu konuda sizinle konuşabilmeyi çok isterdim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir