Nisan Seminerleri

Akademi Nar, korona virüs dolayısıyla Türkiye’nin evlere kapandığı günlerde, online programlar döneminde öncü tavrıyla öne çıktı.

Pandemi başlangıcından beri, bir yıldır uzaktan eğitimlerimizi sürdürüyoruz. Bu bahar da aynı istek ve heyecanla yeni programlar gündeme geliyor!
*
Kitap – yazar seminerlerimiz sokağa çıkma yasaklarında gününüzü zenginleştirecek! Nisan ayında Kemal Tahir seminerimizle sizlerleyiz.

Yazarın herhangi bir eserini okumanız gerekmiyor, tüm eserleri ve anlayışı üzerinden kısaca geçilecek bu seminerde Doğu-Batı, Kemal Tahir, Türk edebiyatı, Kurtuluş destanımız, cumhuriyet ve daha birçok şey konuşulacak.

10 Nisan 2021, Pazar (15.00 – 18,00) – Kemal Tahir

22 Nisan 2021, Perşembe (19.00 – 22.00) – Harflerin Peşinde

Ülkemizin en uzun süredir devam eden edebiyat atölyelerinden Yaratıcı Okurluk’un artık çok sevilen, merak edilen harfler bölümü… A’dan Z’ye harflerin sırrı arasında gezinirken Türk ve dünya edebiyatının büyükleri, anılar, tarih, sanat, mitoloji, şiir ve bir kültür “zehirlenmesi”

29 Nisan 2021, Perşembe (19.00 – 22.00) – Kelimeye Merhaba

Ülkemizin en uzun süredir devam eden edebiyat atölyelerinden Yaratıcı Okurluk’un bu kez de kelime bölümü tekil bir oturumla okura ulaşıyor. Göstergebilimden etimolojiye, iyi kitaplardan çöplere, Esperanto’dan Ömer Seyfettin’e, bir edebiyat ziyafeti.

Katılımcı sayısı sınırlıdır, katılım bedeli 120 TL’dir.

*

İletişim için: info@akademinar.org – 0542 495 35 96